• Bugün
  • Hepsi
  • Canlı
  • Yakında
  • Bitti
  • Filtre
Liglere göre filtreleme:
Başlama saatine göre filtreleme:
  • Avrupa

    Avrupa UEFA Şampiyonlar Ligi

  • MS
    Bayern MünihBayern Münih
    5 - 0
    BeşiktaşBeşiktaş
  • MS
    ChelseaChelsea
    1 - 1
    BarcelonaBarcelona
  • Türkiye

    Türkiye 1. Lig

  • MS
    Çaykur RizesporÇaykur Rizespor
    3 - 0
    BalıkesirsporBalıkesirspor
  • MS
    SamsunsporSamsunspor
    1 - 1
    AnkaragücüAnkaragücü
  • MS
    GaziantepsporGaziantepspor
    0 - 1
    AltınorduAltınordu
  • Fransa

    Fransa 1. Lig

  • MS
    TroyesTroyes
    0 - 0
    DijonDijon
  • Asya

    Asya AFC Şampiyonlar Ligi

  • MS
    UlsanUlsan
    2 - 1
    Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale
  • MS
    Kashiwa ReysolKashiwa Reysol
    1 - 1
    Tianjin SongjiangTianjin Songjiang
  • MS
    KitcheeKitchee
    0 - 6
    Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
  • MS
    Shanghai East AsiaShanghai East Asia
    4 - 1
    Melbourne VictoryMelbourne Victory
  • MS
    NasafNasaf
    1 - 0
    Al WaslAl Wasl
  • MS
    Al AinAl Ain
    1 - 1
    Al RayyanAl Rayyan
  • MS
    Al SaddAl Sadd
    3 - 1
    PersepolisPersepolis
  • MS
    EsteghlalEsteghlal
    1 - 0
    Al HilalAl Hilal
  • Güney Amerika

    Güney Amerika Südamerikana Kupası

  • canlı 58'
    Sport RosarioSport Rosario
    0 - 0
    CerroCerro
  • Dünya

    Dünya Klüpler Dostluk Maçları

  • 03:00
    FredrikstadFredrikstad
    -
    RoskildeRoskilde
  • MS
    KristiansundKristiansund
    3 - 0
    KrasnodarKrasnodar
  • Afrika

    Afrika CAF Şampiyonlar Ligi

  • --
    Wau SalaamWau Salaam
    -
    Kedus GiorgisKedus Giorgis
  • 17:00
    Olympique RéalOlympique Réal
    -
    ES SétifES Sétif
  • 19:00
    WACWAC
    -
    Stade Malien BamakoStade Malien Bamako
  • 20:30
    Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman
    -
    LISCRLISCR
  • Afrika

    Afrika CAF Konfederasyon Kupası

  • 14:15
    ASPL 2000ASPL 2000
    -
    NgaziNgazi
  • 15:30
    Masters SecurityMasters Security
    -
    Petro de LuandaPetro de Luanda
  • 16:00
    GendarmerieGendarmerie
    -
    SimbaSimba
  • 16:00
    Green BuffaloesGreen Buffaloes
    -
    Al MasryAl Masry
  • 16:30
    Anse RéunionAnse Réunion
    -
    APRAPR
  • 17:30
    La ManchaLa Mancha
    -
    TandaTanda
  • 18:00
    Dep. NiefangDep. Niefang
    -
    New StarNew Star
  • MS
    BelouizdadBelouizdad
    2 - 0
    Onze CréateursOnze Créateurs
  • 19:30
    HafiaHafia
    -
    EnergieEnergie
  • 20:30
    Mpumalanga Black AcesMpumalanga Black Aces
    -
    Young BuffaloesYoung Buffaloes
  • Almanya

    Almanya Bölgesel Lig

  • MS
    Hessen KasselHessen Kassel
    1 - 1
    Kickers OffenbachKickers Offenbach
  • Almanya

    Almanya Oberliga

  • MS
    VfL BremenVfL Bremen
    0 - 1
    Bremer SVBremer SV
  • Almanya

    Almanya Reg. Cup Mittelrhein

  • MS
    Bonn-EndenichBonn-Endenich
    1 - 3
    EuskirchenEuskirchen
  • ERT
    Germania TevGermania Tev
    -
    Viktoria KölnViktoria Köln
  • Arjantin

    Arjantin Birinci Lig

  • MS
    ColónColón
    1 - 0
    Gimnasia La PlataGimnasia La Plata
  • Arjantin

    Arjantin Ulusal B Premier Ligi

  • MS
    AldosiviAldosivi
    1 - 0
    Club Atlético MitreClub Atlético Mitre
  • Arjantin

    Arjantin Prim B Metro

  • MS
    AtlantaAtlanta
    2 - 0
    San MiguelSan Miguel
  • Arjantin

    Arjantin Prim D Metro

  • MS
    Central BallesterCentral Ballester
    1 - 1
    Argentino MerloArgentino Merlo
  • MS
    Centro EspañolCentro Español
    1 - 2
    Juventud UnidaJuventud Unida
  • Arjantin

    Arjantin Reserve League

  • MS
    Tigre Res.Tigre Res.
    0 - 6
    Defensa y Justicia Res.Defensa y Justicia Res.
  • Asya

    Asya AFC Kupası

  • MS
    HwaebulHwaebul
    3 - 0
    ErchimErchim
  • MS
    KhujandKhujand
    0 - 2
    AhalAhal
  • MS
    BengaluruBengaluru
    5 - 0
    TC Sports ClubTC Sports Club
  • Avrupa

    Avrupa FNL Cup

  • MS
    Krasnodar IIKrasnodar II
    0 - 2
    Ararat MoskvaArarat Moskva
  • MS
    KazankaKazanka
    0 - 1
    TyumenTyumen
  • PEN
    Rotor VolgogradRotor Volgograd
    1 - 18 - 9
    Spartak Moskova IISpartak Moskova II
  • MS
    ShinnikShinnik
    0 - 2
    UralUral
  • Avrupa

    Avrupa UEFA Youth League

  • MS
    PSG U19PSG U19
    0 - 1
    Barcelona U19Barcelona U19
  • PEN
    Manchester City U19Manchester City U19
    1 - 13 - 2
    Internazionale U20Internazionale U20
  • Bahreyn

    Bahreyn Premier Lig

  • MS
    Al ShababAl Shabab
    1 - 2
    East RiffaEast Riffa
  • 20:30
    Al IttihadAl Ittihad
    -
    Al AhliAl Ahli
  • Brezilya

    Brezilya Pernambucano 1

  • canlı 31'
    NáuticoNáutico
    0 - 0
    AfogadosAfogados
  • Brezilya

    Brezilya Brasiliense

  • 21:30
    Dom PedroDom Pedro
    -
    FormosaFormosa
  • Brezilya

    Brezilya Copa Verde

  • canlı 46'
    PaysanduPaysandu
    2 - 0
    InterportoInterporto
  • Cebelitarık

    Cebelitarık Rock Cup

  • 22:30
    Newcastle FCNewcastle FC
    -
    Glacis UnitedGlacis United
  • Demokratik Kongo Cumhuriyeti

    Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig

  • 17:30
    TP MazembeTP Mazembe
    -
    DibumbaDibumba
  • Dünya

    Dünya U19 National Team Friendlies

  • MS
    Yunanistan U19Yunanistan U19
    0 - 1
    Ukrayna U19Ukrayna U19
  • Dünya

    Dünya Club Friendlies Women

  • MS
    Arna-BjørnarArna-Bjørnar
    1 - 0
    RøaRøa
  • MS
    AvaldsnesAvaldsnes
    0 - 2
    SandvikenSandviken
  • Ekvador

    Ekvador Primera A

  • MS
    River PlateRiver Plate
    0 - 0
    Técnico UniversitarioTécnico Universitario
  • Güney Afrika

    Güney Afrika PSL

  • MS
    Platinum StarsPlatinum Stars
    0 - 0
    Supersport UnitedSupersport United
  • Hindistan

    Hindistan I-League

  • MS
    Minerva PunjabMinerva Punjab
    0 - 1
    GokulamGokulam
  • Hindistan

    Hindistan U18 League

  • MS
    Hindustan U18Hindustan U18
    2 - 3
    Delhi United SC U18Delhi United SC U18
  • Hollanda

    Hollanda Reserve League

  • MS
    Eindhoven Res.Eindhoven Res.
    0 - 2
    Willem II Res.Willem II Res.
  • İngiltere

    İngiltere Championship

  • MS
    Aston VillaAston Villa
    1 - 1
    Preston North EndPreston North End
  • MS
    BarnsleyBarnsley
    1 - 2
    Burton AlbionBurton Albion
  • MS
    BrentfordBrentford
    5 - 0
    Birmingham CityBirmingham City
  • MS
    MiddlesbroughMiddlesbrough
    3 - 1
    Hull CityHull City
  • MS
    MillwallMillwall
    2 - 1
    Sheffield WednesdaySheffield Wednesday
  • MS
    Nottingham ForestNottingham Forest
    1 - 1
    ReadingReading
  • MS
    Sheffield UnitedSheffield United
    2 - 1
    Queens Park RangersQueens Park Rangers
  • MS
    Bolton WanderersBolton Wanderers
    1 - 0
    SunderlandSunderland
  • İngiltere

    İngiltere 1. Lig

  • MS
    Fleetwood TownFleetwood Town
    1 - 2
    PortsmouthPortsmouth
  • MS
    Shrewsbury TownShrewsbury Town
    1 - 1
    GillinghamGillingham
  • İngiltere

    İngiltere 2. Lig

  • MS
    Cambridge UnitedCambridge United
    1 - 0
    Notts CountyNotts County
  • MS
    Crewe AlexandraCrewe Alexandra
    1 - 2
    Exeter CityExeter City
  • MS
    BarnetBarnet
    1 - 3
    Carlisle UnitedCarlisle United
  • İngiltere

    İngiltere Conference National

  • MS
    Aldershot TownAldershot Town
    1 - 1
    BromleyBromley
  • MS
    BarrowBarrow
    1 - 1
    GatesheadGateshead
  • MS
    Boreham WoodBoreham Wood
    1 - 0
    Maidstone UnitedMaidstone United
  • MS
    ChesterChester
    0 - 1
    Leyton OrientLeyton Orient
  • MS
    Dover AthleticDover Athletic
    1 - 0
    Dagenham & RedbridgeDagenham & Redbridge
  • MS
    Ebbsfleet UnitedEbbsfleet United
    2 - 1
    WokingWoking
  • MS
    GuiseleyGuiseley
    1 - 0
    AFC FyldeAFC Fylde
  • MS
    Halifax TownHalifax Town
    2 - 0
    Hartlepool UnitedHartlepool United
  • MS
    Maidenhead UnitedMaidenhead United
    3 - 1
    EastleighEastleigh
  • MS
    Solihull MoorsSolihull Moors
    0 - 0
    WrexhamWrexham
  • MS
    Torquay UnitedTorquay United
    2 - 3
    Sutton UnitedSutton United
  • MS
    Tranmere RoversTranmere Rovers
    1 - 4
    Macclesfield TownMacclesfield Town
  • İngiltere

    İngiltere Conference Kuzey / Güney

  • ERT
    Concord RangersConcord Rangers
    -
    East Thurrock UnitedEast Thurrock United
  • MS
    Harrogate TownHarrogate Town
    4 - 3
    Alfreton TownAlfreton Town
  • MS
    Salford CitySalford City
    2 - 2
    Bradford Park AvenueBradford Park Avenue
  • ERT
    Spennymoor TownSpennymoor Town
    -
    AFC Telford UnitedAFC Telford United
  • MS
    Stockport CountyStockport County
    0 - 1
    Nuneaton TownNuneaton Town
  • MS
    Weston-super-MareWeston-super-Mare
    0 - 1
    Chelmsford CityChelmsford City
  • İngiltere

    İngiltere Non League Premier

  • MS
    Basingstoke TownBasingstoke Town
    2 - 1
    Stratford TownStratford Town
  • 22:45
    HerefordHereford
    -
    St Neots TownSt Neots Town
  • MS
    Kings LangleyKings Langley
    1 - 0
    Royston Town FCRoyston Town FC
  • ERT
    LeistonLeiston
    -
    MargateMargate
  • ERT
    Needham MarketNeedham Market
    -
    Burgess Hill TownBurgess Hill Town
  • 22:45
    Redditch UnitedRedditch United
    -
    Gosport BoroughGosport Borough
  • MS
    Rushall OlympicRushall Olympic
    1 - 2
    Stafford RangersStafford Rangers
  • 22:45
    Tiverton TownTiverton Town
    -
    Kettering TownKettering Town
  • ERT
    Whitby TownWhitby Town
    -
    Grantham TownGrantham Town
  • İngiltere

    İngiltere Non League 1. Lig

  • 22:30
    Hartley WintneyHartley Wintney
    -
    MarlowMarlow
  • 22:45
    Bishop's CleeveBishop's Cleeve
    -
    Winchester CityWinchester City
  • 22:45
    Brentwood TownBrentwood Town
    -
    Soham Town RangersSoham Town Rangers
  • 22:45
    CheshuntCheshunt
    -
    Waltham AbbeyWaltham Abbey
  • 22:45
    EghamEgham
    -
    Kempston RoversKempston Rovers
  • 22:45
    Frickley AthleticFrickley Athletic
    -
    AlvechurchAlvechurch
  • MS
    Heybridge SwiftsHeybridge Swifts
    9 - 1
    RomfordRomford
  • 22:45
    HydeHyde
    -
    South ShieldsSouth Shields
  • 22:45
    Kendal TownKendal Town
    -
    Colne FCColne FC
  • 22:45
    NorthwoodNorthwood
    -
    Barton RoversBarton Rovers
  • 22:45
    Ossett TownOssett Town
    -
    Glossop North End FCGlossop North End FC
  • 22:45
    Radcliffe BoroughRadcliffe Borough
    -
    GooleGoole
  • 22:45
    Ramsbottom United Ramsbottom United
    -
    Scarborough AthleticScarborough Athletic
  • 22:45
    AFC Rushden & DiamondsAFC Rushden & Diamonds
    -
    UxbridgeUxbridge
  • ERT
    ShorehamShoreham
    -
    Thamesmead TownThamesmead Town
  • 22:45
    Taunton TownTaunton Town
    -
    BidefordBideford
  • 22:45
    WareWare
    -
    AveleyAveley
  • İngiltere

    İngiltere Northern Premier League Challenge Cup

  • PEN
    Mickleover SportsMickleover Sports
    3 - 34 - 3
    Witton AlbionWitton Albion
  • MS
    Warrington TownWarrington Town
    0 - 2
    Lancaster CityLancaster City
  • 22:45
    WorkingtonWorkington
    -
    MarineMarine
  • İngiltere

    İngiltere BBFA Senior Cup

  • MS
    Didcot TownDidcot Town
    0 - 1
    Chesham UnitedChesham United
  • İngiltere

    İngiltere Derbyshire Senior Cup

  • 22:45
    BuxtonBuxton
    -
    Chesterfield CCChesterfield CC
  • İngiltere

    İngiltere London Senior Cup

  • MS
    Dulwich HamletDulwich Hamlet
    4 - 2
    Harrow BoroughHarrow Borough
  • 22:45
    Metropolitan PoliceMetropolitan Police
    -
    Tooting & Mitcham UnitedTooting & Mitcham United
  • İngiltere

    İngiltere Manchester Premier Cup

  • PEN
    DroylsdenDroylsden
    2 - 21 - 3
    TraffordTrafford
  • İngiltere

    İngiltere Nottinghamshire Saturday Senior Cup

  • 22:45
    Dunkirk Dunkirk
    -
    Carlton TownCarlton Town
  • İngiltere

    İngiltere Staffordshire Senior Cup

  • MS
    Leek TownLeek Town
    2 - 4
    Stoke City CCStoke City CC
  • İngiltere

    İngiltere Somerset Premier Cup

  • 22:45
    Bath CityBath City
    -
    Welton RoversWelton Rovers
  • 22:45
    Odd DownOdd Down
    -
    Paulton RoversPaulton Rovers
  • İngiltere

    İngiltere Surrey Senior Cup

  • 22:45
    ChipsteadChipstead
    -
    South Park South Park
  • İngiltere

    İngiltere Central League

  • ERT
    AFC Wimbledon Res.AFC Wimbledon Res.
    -
    AFC Bournemouth ResAFC Bournemouth Res
  • MS
    Cheltenham Town Res.Cheltenham Town Res.
    1 - 2
    Bristol Rovers Res.Bristol Rovers Res.
  • MS
    Mansfield Town Res.Mansfield Town Res.
    5 - 0
    Grimsby Town Res.Grimsby Town Res.
  • MS
    Morecambe Res.Morecambe Res.
    4 - 2
    Port Vale Res.Port Vale Res.
  • ERT
    Plymouth Argyle Res.Plymouth Argyle Res.
    -
    Forest Green Rovers Res.Forest Green Rovers Res.
  • 16:00
    Southend United Res.Southend United Res.
    -
    MK Dons Res.MK Dons Res.
  • MS
    York City Res.York City Res.
    1 - 1
    Rotherham United Res.Rotherham United Res.
  • MS
    Walsall Res.Walsall Res.
    0 - 0
    Bradford City Res.Bradford City Res.
  • İngiltere

    İngiltere Premier League Cup

  • MS
    Bury U23Bury U23
    1 - 1
    AFC Bournemouth U23AFC Bournemouth U23
  • İngiltere

    İngiltere Youth Alliance

  • 15:00
    Hartlepool United U18Hartlepool United U18
    -
    Lincoln City U18Lincoln City U18
  • Irak

    Irak Irak Ligi

  • 14:30
    BaghdadBaghdad
    -
    Al Minaa BasraAl Minaa Basra
  • 14:30
    KarbalaKarbala
    -
    Al DiwaniyaAl Diwaniya
  • İskoçya

    İskoçya 1. Lig

  • MS
    DumbartonDumbarton
    0 - 1
    Greenock MortonGreenock Morton
  • İskoçya

    İskoçya 2. Lig

  • MS
    StranraerStranraer
    1 - 4
    ArbroathArbroath
  • İskoçya

    İskoçya 3. Lig

  • MS
    Annan AthleticAnnan Athletic
    3 - 3
    PeterheadPeterhead
  • İskoçya

    İskoçya Feeder Leagues

  • 22:30
    Preston AthleticPreston Athletic
    -
    Lothian ThistleLothian Thistle
  • İskoçya

    İskoçya Development League

  • MS
    St. Johnstone U20St. Johnstone U20
    1 - 4
    Hibernian U20Hibernian U20
  • MS
    Hearts U20Hearts U20
    2 - 1
    Dundee United U20Dundee United U20
  • MS
    Dundee U20Dundee U20
    1 - 0
    Kilmarnock U20Kilmarnock U20
  • MS
    Hamilton Academical U20Hamilton Academical U20
    4 - 1
    St. Mirren U20St. Mirren U20
  • İskoçya

    İskoçya Development League 2

  • MS
    Forfar Athletic U20Forfar Athletic U20
    1 - 1
    Alloa Athletic U20Alloa Athletic U20
  • MS
    Berwick Rangers U20Berwick Rangers U20
    1 - 2
    Livingston U20Livingston U20
  • İspanya

    İspanya Bayanlar 1. Ulusal Lig

  • MS
    Flor de Lis NorteFlor de Lis Norte
    1 - 1
    UD Las TorresUD Las Torres
  • İsrail

    İsrail Liga Bet

  • --
    Daburiyya OsamaDaburiyya Osama
    -
    Beitar Pardes HannaBeitar Pardes Hanna
  • --
    Hapoel Sandala GilboaHapoel Sandala Gilboa
    -
    Tzeirey TuranTzeirey Turan
  • --
    Maccabi Tzeirey ShfaramMaccabi Tzeirey Shfaram
    -
    JulisJulis
  • 15:00
    Ihud Bnei Kfar KaraIhud Bnei Kfar Kara
    -
    Hapoel Tirat HaCarmelHapoel Tirat HaCarmel
  • 15:00
    Bnei Nahaf QasemBnei Nahaf Qasem
    -
    Hapoel Ihud Bnei SumeiHapoel Ihud Bnei Sumei
  • MS
    Shimshon Tel AvivShimshon Tel Aviv
    1 - 3
    Roei Heshbon Tel AvivRoei Heshbon Tel Aviv
  • 15:30
    Hapoel Pardesya NoamHapoel Pardesya Noam
    -
    Tzeirey TaibeTzeirey Taibe
  • 15:30
    Hapoel Bnei Ar'ara 'AraHapoel Bnei Ar'ara 'Ara
    -
    Hapoel Daliyat Al KarmelHapoel Daliyat Al Karmel
  • 15:45
    Ironi Bnei KabulIroni Bnei Kabul
    -
    Maccabi Ma'alot TarshihaMaccabi Ma'alot Tarshiha
  • 16:00
    Agudat Sport AshdodAgudat Sport Ashdod
    -
    MS Be'er ShevaMS Be'er Sheva
  • MS
    Maccabi Ahi IchsalMaccabi Ahi Ichsal
    3 - 0
    Maccabi Bnei RainaMaccabi Bnei Raina
  • 16:00
    Beitar NahariyaBeitar Nahariya
    -
    Ahva MandaAhva Manda
  • 16:00
    Ironi Beit ShemeshIroni Beit Shemesh
    -
    Shikun HaMizrahShikun HaMizrah
  • 16:00
    Beitar Givat Zeev SheviBeitar Givat Zeev Shevi
    -
    Maccabi Ironi Kiryat MalachiMaccabi Ironi Kiryat Malachi
  • 16:00
    Bnei EilatBnei Eilat
    -
    Maccabi Ironi SderotMaccabi Ironi Sderot
  • MS
    Bnei Yeechalal RehovotBnei Yeechalal Rehovot
    3 - 0
    Ironi Modi'inIroni Modi'in
  • 16:00
    Shimshon Bnei TaybeShimshon Bnei Taybe
    -
    Shimshon Kfar QasemShimshon Kfar Qasem
  • 16:00
    Hapoel KaukabHapoel Kaukab
    -
    Hapoel Bu'eineHapoel Bu'eine
  • MS
    Hapoel Nahlat Yehuda FCHapoel Nahlat Yehuda FC
    2 - 2
    Ironi Or YehudaIroni Or Yehuda
  • 16:00
    Hapoel Ihud Bnei JatHapoel Ihud Bnei Jat
    -
    Bnei Jaffa OrtodoximBnei Jaffa Ortodoxim
  • 16:00
    Hapoel Kafr Qasim ShouaaHapoel Kafr Qasim Shouaa
    -
    Ironi Beit DaganIroni Beit Dagan
  • 16:00
    Hapoel Kiryat OnoHapoel Kiryat Ono
    -
    Beitar Petah-TikvaBeitar Petah-Tikva
  • 16:00
    Maccabi Be'er ShevaMaccabi Be'er Sheva
    -
    Hapoel YeruhamHapoel Yeruham
  • MS
    Maccabi Ironi Amishav PTMaccabi Ironi Amishav PT
    5 - 0
    AS HolonAS Holon
  • 16:00
    Maccabi Ironi Netivot FCMaccabi Ironi Netivot FC
    -
    Beitar Ir Ma'ale AdumimBeitar Ir Ma'ale Adumim
  • 16:00
    Maccabi Ein Mahal JamalMaccabi Ein Mahal Jamal
    -
    Hapoel Bnei ZalfaHapoel Bnei Zalfa
  • 16:00
    Moadon Tzeirey RahatMoadon Tzeirey Rahat
    -
    Maccabi AshdodMaccabi Ashdod
  • 16:00
    Hapoel Ramot-Menashe MegHapoel Ramot-Menashe Meg
    -
    Hapoel Bnei PardesHapoel Bnei Pardes
  • 16:00
    Tzeirey Kfar KanaTzeirey Kfar Kana
    -
    Ahva ArrabaAhva Arraba
  • 16:00
    Tzeirey TamraTzeirey Tamra
    -
    Bnei HaGolan VeHaGalilBnei HaGolan VeHaGalil
  • 18:30
    Elnahada NazerethElnahada Nazereth
    -
    Maccabi Nujeidat AhmedMaccabi Nujeidat Ahmed
  • MS
    Ahi AkkoAhi Akko
    3 - 1
    Ihud Bnei Mejdel KrumIhud Bnei Mejdel Krum
  • İsrail

    İsrail Bayanlar Ligat Al

  • 21:00
    ASA Tel AvivASA Tel Aviv
    -
    Girls Soccer AcademyGirls Soccer Academy
  • 21:00
    Bnot NetanyaBnot Netanya
    -
    Maccabi HolonMaccabi Holon
  • MS
    Hapoel Ra'ananaHapoel Ra'anana
    0 - 3
    Maccabi Kiryat GatMaccabi Kiryat Gat
  • 23:00
    Maccabi Kishronot HaderaMaccabi Kishronot Hadera
    -
    Hapoel Ironi Petach TikvaHapoel Ironi Petach Tikva
  • Jamaika

    Jamaika Premier Lig

  • MS
    Arnett GardensArnett Gardens
    2 - 2
    UWIUWI
  • Kolombiya

    Kolombiya Primera B

  • MS
    BarranquillaBarranquilla
    1 - 1
    Cúcuta DeportivoCúcuta Deportivo
  • Küba

    Küba Premier Lig

  • 18:00
    Pinar del RíoPinar del Río
    -
    Isla JuventudIsla Juventud
  • Kuzey İrlanda

    Kuzey İrlanda 2. Şampiyona

  • ERT
    Donegal CelticDonegal Celtic
    -
    Sport & Leisure SwiftsSport & Leisure Swifts
  • 22:45
    Moyola ParkMoyola Park
    -
    Tobermore UnitedTobermore United
  • 23:00
    Armagh CityArmagh City
    -
    DundelaDundela
  • Lüksemburg

    Lüksemburg Bayanlar 1. Ligi

  • 21:30
    EllEll
    -
    Entente WHMEntente WHM
  • Macaristan

    Macaristan Macar Kupası

  • MS
    NagykanizsaiNagykanizsai
    1 - 3
    BékéscsabaBékéscsaba
  • MS
    Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE
    1 - 0
    Puskas FCPuskas FC
  • MS
    DebrecenDebrecen
    1 - 2
    Dorogi FCDorogi FC
  • MS
    DiósgyőrDiósgyőr
    2 - 0
    Dunakanyar-VácDunakanyar-Vác
  • ERT
    ÚjpestÚjpest
    -
    Paksi SEPaksi SE
  • Malta

    Malta Bayanlar 1. Ligi

  • 22:15
    HiberniansHibernians
    -
    Kirkop UnitedKirkop United
  • 22:15
    Mgarr UnitedMgarr United
    -
    Tarxien RainbowsTarxien Rainbows
  • 22:15
    Swieqi UnitedSwieqi United
    -
    Fgura UnitedFgura United
  • Meksika

    Meksika Liga Premier

  • 00:00
    CiervosCiervos
    -
    Cuatetes de AcapulcoCuatetes de Acapulco
  • Meksika

    Meksika Liga MX Femenil

  • MS
    TolucaToluca
    0 - 3
    PachucaPachuca
  • 05:00
    Tigres UANLTigres UANL
    -
    MonterreyMonterrey
  • MS
    LeónLeón
    0 - 3
    GuadalajaraGuadalajara
  • MS
    Santos LagunaSantos Laguna
    2 - 0
    NecaxaNecaxa
  • 06:00
    TijuanaTijuana
    -
    VeracruzVeracruz
  • Mısır

    Mısır Premier Lig

  • MS
    TantaTanta
    0 - 0
    El RajaEl Raja
  • MS
    El DaklyehEl Daklyeh
    1 - 2
    Al MokawloonAl Mokawloon
  • MS
    El Entag El HarbyEl Entag El Harby
    1 - 0
    Asyouty SportAsyouty Sport
  • ERT
    SmouhaSmouha
    -
    Misr Lel MakasaMisr Lel Makasa
  • MS
    Wadi DeglaWadi Degla
    1 - 0
    El GeishEl Geish
  • Montenegro

    Montenegro 1. Lig

  • MS
    GrbaljGrbalj
    0 - 0
    RudarRudar
  • 16:00
    IskraIskra
    -
    KomKom
  • 16:00
    MladostMladost
    -
    DečićDečić
  • 16:00
    ZetaZeta
    -
    BudućnostBudućnost
  • 19:00
    PetrovacPetrovac
    -
    SutjeskaSutjeska
  • Namibiya

    Namibiya Premier Lig

  • 21:00
    CitizensCitizens
    -
    Tura MagicTura Magic
  • Peru

    Peru Premier Lig

  • MS
    BinacionalBinacional
    2 - 2
    Sport HuancayoSport Huancayo
  • San Marino

    San Marino Titano Kupası

  • 22:45
    LibertasLibertas
    -
    VirtusVirtus
  • Şili

    Şili Primera B

  • canlı 33'
    Unión San FelipeUnión San Felipe
    0 - 1
    Santiago MorningSantiago Morning
  • Slovenya

    Slovenya 1. SNL

  • MS
    Ankaran HrvatiniAnkaran Hrvatini
    1 - 1
    AluminijAluminij
  • Sudan

    Sudan Premier Lig

  • 17:00
    Merreikh NyalaMerreikh Nyala
    -
    Merreikh El-FasherMerreikh El-Fasher
  • 17:00
    Wad HashimWad Hashim
    -
    Hay Al ArabHay Al Arab
  • Suudi Arabistan

    Suudi Arabistan 1. Lig

  • 15:40
    Al-KawkabAl-Kawkab
    -
    Al MojzelAl Mojzel
  • 16:00
    Al HazmAl Hazm
    -
    Al WahdaAl Wahda
  • 16:05
    DhamkDhamk
    -
    Al RbeeaAl Rbeea
  • 16:20
    Al WataniAl Watani
    -
    Al KhaleejAl Khaleej
  • Türkiye

    Türkiye U21 1. Lig

  • MS
    Rizespor U21Rizespor U21
    2 - 6
    Balıkesirspor U21Balıkesirspor U21
  • MS
    Samsunspor U21Samsunspor U21
    0 - 3
    Ankaragücü U21Ankaragücü U21
  • Türkiye

    Türkiye Kadinlar 2. Ligi

  • 14:00
    ALG SporALG Spor
    -
    Konya İdmanKonya İdman
  • Uganda

    Uganda Premier League

  • MS
    SoanaSoana
    2 - 2
    Jinja SSSJinja SSS
  • MS
    Bright StarsBright Stars
    2 - 1
    ExpressExpress
  • MS
    BunamwayaBunamwaya
    2 - 0
    Mbarara CityMbarara City
  • MS
    OnduparakaOnduparaka
    1 - 0
    BIDCOBIDCO
  • MS
    Uganda PoliceUganda Police
    1 - 2
    UPDFUPDF
  • Yunanistan

    Yunanistan Football Ligi

  • MS
    KissamikosKissamikos
    2 - 0
    KallitheaKallithea

2017 Powered By skorekrani.com